Nová kolekcia už v predaji!

     0 ks 0.00 €


     Výmena oblečenia

      

     Oblečenie, ktore ste si zakúpili na e-shope www.mightywarrior.eu je možné vymeniť do 14 dní od doručenia (od prevzatia tovaru od kuriéra). Po tomto termíne nie je možné tovar vymeniť !

      

     Ak Vám nesedí farba, veľkosť alebo strih vrátený tovar dobre zabaľte, aby nedošlo k jeho poškodeniu počas prepravy a pošlite spolu s výmenným formulárom na našu adresu. Tovar môžete poslať poštou alebo kuriérom je to len na Vás, tovar posielajte bez dobierky. Prevádzkovateľ e-shopu nieje povinný nahradiť prepravné náklady spotrebiteľa na výmenu tovaru, tie znáša spotrebiteľ. Osobný odber a vyzdvihnutie tovaru na adrese nieje možné ! 

      

     Ak doručený tovar na odstupenie od zmluvy bude špinavý alebo znečistený, vypraný, mokrý, parfumovaný môže byť z hygienických príčin odstúpenie odôvodnene zamietnuté. 

      

     Balík posielajte bez dobierky na adresu STOMI, Lidická 1627/47, 059 51 Poprad - Matejovce. Balík môžete poslať poštou alebo kuriérom, výber je na Vás, ale vždy na uvedenú adresu. Adresu s názvom eshopu nemusí nájsť kuriér, poštár a tým pádom nám balík nebude doručený.

      

     Formulár na výmenu tovaru nájdete TU.