Nové tričká a kraťasy už v predaji !


Odstúpenie od zmluvy


Odstúpenie od zmluvy je jednostranný úkon vedúci k ukončeniu zmluvy (teda aj zmluvy o zakúpení tovaru), v dôsledku ktorého si zmluvné strany musia vrátiť vzájomne poskytnuté plnenie. Predávajúci je preto povinný vrátiť zaplatenú cenu a kupujúci je povinný vrátiť zakúpený tovar. Prevádzkovateľ e-shopu nieje povinný nahradiť náklady spotrebiteľa na vátenie tovaru, tie znáša spotrebiteľ.

 

Zároveň je potrebné upozorniť, že právo na odstúpenie od zmluvy nevzniká automaticky, ale len v dohodnutých alebo zákonom stanovených prípadoch. Jedným z takýchto prípadov je právo na odstúpenie od zmluvy do 14 dní, ktoré vzniká, keď spotrebiteľ nakupuje tovar alebo služby cez internet.

 

Ak doručený tovar na odstupenie od zmluvy bude špinavý alebo znečistený, vypraný, mokrý, parfumovaný môže byť z hygienických príčin odstúpenie odôvodnene zamietnuté. 

 

Formulár na odstúpenie od zmluvy môžem byť pribalený v balíku, ktorý posielate spolu s tovarom alebo ho môžete poslať emailom. Bez formulára nieje možné začat úkon vedúci k ukončeniu zmluvy.

 

Balík posielajte bez dobierky na adresu: MIGHTY WARRIOR, Lidická 1627/47,059 51 Poprad - Matejovce.

Balík môžete poslať poštou alebo kuriérom, výber je na Vás, ale vždy na uvedenú adresu.

 

Formulár na odstúpenie od zmluvy nájdete TU.